Uczestnictwo w szkoleniu offline


Członkowie Oddziału Gdańskiego PTMP, którzy nie będą mogli wziąć udziału w szkoleniu z powodów technicznych (np. brak dostępu do sieci internetowej, słaby sygnał) lub z powodu braku wolnego czasu o wskazanej godzinie, będą mogli odtworzyć film z nagranym wykładem w późniejszym czasie po zakończeniu okresu publikacji filmu w trybie ogólnodostępnym.

Aby obejrzeć filmik ze szkoleniem w trybie offline trzeba spełnić jeden z dwóch poniższych warunków technicznych:

  1. posiadać konto mailowe Gmail i podać ten adres w czasie rejestracji na szkolenie,
    lub
  2. założyć konto Google, konto to można założyć także z adresem mailowym innym niż adres Gmail,
    poniżej instrukcja jak założyć konto:
    https://support.google.com/accounts/answer/27441?hl=pl

Jeżeli posiadasz konto pocztowe Gmail to otrzymasz na tego maila link ze szkoleniem z YouTube, który powinien odtworzyć się od razu.

Jeżeli posiadasz adres gmail.com to nie podawaj innego adresu w trakcie rejestracji, bo twoje konto Google i You Tube jest najprawdopodobniej połączone z adresem gmail.com i nie otworzysz filmu jeżeli otrzymasz link na inny adres mailowy.

Jeżeli natomiast posiadasz inny adres mailowy i założyłeś konto Google wykorzystując ten adres, to gdy otrzymasz link do szkolenia, to film może wyświetlić się w trybie prywatnym i będziesz musiał zalogować się do You Tuba za pomocą konta Google.

Możliwość obejrzenia szkolenia w trybie ogólnodostępnym zakończy się w terminie wskazanym na stronie głównej szkolenia, po tym czasie szkolenie będzie dostępne dla członków Oddziału Gdańskiego PTMP w trybie offline.