Badania kierowców

Szanowni Państwo
Użytkownicy Portalu Medycyna Pracy

Informacja o dostępie do Działu „Badania Kierowców” zawierającym elektroniczną wersję Poradnika „Badanie lekarskie kierowców”.

Od 1 października 2019 r. z treściami zawartymi w Dziale „Badania kierowców” mogą zapoznać się osoby, które wykupiły dostęp lub brały udział w szkoleniach organizowanych przez Portal.

Całkowity koszt zakupu 12-miesięcznego dostępu do działu „Badania Kierowców” na Portalu Medycyna Pracy z poradnikiem „Badania lekarskie kierowców” w wersji elektronicznej to 150,00 złotych (brutto). Wersja elektroniczna Poradnika „Badania lekarskie kierowców” jest uaktualniana na bieżąco i dostęp do niej zapewnia, że znajdziesz tam zawsze aktualne treści, przepisy i druki związane z badaniami kierowców.

Użytkowników Portalu zainteresowanych dostępem do wersji elektronicznej poradnika prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 52 50 654 29 wew. 4 lub mailowy kierowcy@medycynapracyportal.pl

Z poważaniem
Zespół Portalu Medycyna Pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem książki w wersji papierowej zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

„Badania lekarskie kierowców” - Poradnik dla lekarzy uprawnionych do badań kierowców i dla lekarzy medycyny pracy (wersja papierowa).

napis napis