Badania kierowców

Szanowni Państwo

Użytkownicy Portalu Medycyna Pracy

Informacja o dostępie do Działu „Badania Kierowców” zawierającym elektroniczną wersję Poradnika „Badanie lekarskie kierowców”.

Od 1 października 2019 r. z treściami zawartymi w Dziale „Badania kierowców” mogą zapoznać się osoby, które wykupiły dostęp lub brały udział w szkoleniach organizowanych przez Portal i nie upłynął 12-miesięczny okres od daty zakupu lub szkolenia.

Całkowity koszt zakupu 12-miesięcznego dostępu do działu „Badania Kierowców” na Portalu Medycyna Pracy z poradnikiem „Badania lekarskie kierowców” w wersji elektronicznej to 150,00 złotych (brutto).

Z poważaniem
Zespół Portalu Medycyna Pracy

Dostęp do poradnika w wersji elktronicznej:

„Badania lekarskie kierowców” - elektroniczny Poradnik dla lekarzy uprawnionych do badań kierowców i dla lekarzy medycyny pracy.

Uwaga! Od 1 października 2019r. nie jest prowadzona sprzedaż książki w wersji papierowej, istnieje możliwość zakupu dostępu do działu „Badania kierowców” na Portalu Medycyna Pracy, który zawiera wersję elektroniczną Poradnika. Wersja elektroniczna Poradnika „Badania lekarskie kierowców” jest uaktualniana na bieżąco i dostęp do niej zapewnia, że znajdziesz tam zawsze aktualne treści, przepisy i druki związane z badaniami kierowców.

Jeżeli chcesz zakupić dostęp kliknij na ikonkę książki zamieszczoną powyżej.

napis napis